Načítám Akce

Nadcházející Akce

Akce Search and Views Navigation

Květen 2019

Rotorama DSC Asch

17. května (Pá) - 19. května (Ne)
Aš, Lyžařské středisko Aš
352 01 Aš,
+ Google Mapa

Jeden ze závodů Německého seriálu DCS se ve spolupráci s Rotoramou uskuteční na území České republiky v Aši. Bude se jednat o doposud největší závod kterého se zúčastní až 120 pilotů. Závod bude dle Německých pravidel.  

Zobrazit více »

Červen 2019

Dron Fest 2019

1. června (So) - 2. června (Ne)
DEPO2015, Presslova 14
Plzeň, Česká republika
+ Google Mapa

Již počtvrté město Plzeň organizuje unikátní festival bezpilotního létání DronFest, který se řadí mezi největší akce svého druhu na světě! Během festivalu proběhnou dva separátní závody FPV dronů (jeden v sobotu, druhý v neděli). Přes zimu jsme zapracovali na technickém zajištění, takže už se nemůžeme dočkat, až to všechno spustíme naostro! Na akci, kde budou…

Zobrazit více »

Klatovy 2019

15. června (So) @ 9:30 - 16. června (Ne) @ 16:30
Klatovy, Letiště, 339 01 Rakovník
Klatovy,
+ Google Mapa

Už 5 ročník závodů v Klatovech !! Nová sezona, nová liga, nové stroje, nová pravidla, nové překážky. Zábava jako vždy jako hlavní priorita :)  

Zobrazit více »

Drone Camp 2019

20. června (Čt) - 23. června (Ne)
Fajn Tábory, Obora 348
Lanškroun,
+ Google Mapa

Tři dny strávené nejen s FPV koptérami. Akce je v přátelském duchu jak pro nováčky tak i pro ty, kteří jsou ochotni věci vysvětlit a ukázat (na věku nezáleží). Přes den se létá na postavené trati, večer posezení u ohně. Místo konaní je areál Fajn Tábory v Lanškrouně (lokalita je perfektně dostupná ze všech stran Česka),…

Zobrazit více »

Červenec 2019

Opatovice 2019

13. července (So) - 14. července (Ne)
sportovní areál TJ Opatovice u Hranic na Moravě, Sportovní 157
Opatovice, Olomoucký Kraj
+ Google Mapa

Již 3. ročník závodů v Opatovicích na Moravě. Tentokrát bude akce dvoudenní. V sobotu i neděli proběhne samostatní závod, abyste si ještě více zalétali Přijeďte ukázat své pilotní umění na závod FPV dronů a poměřte své síly s ostatními FPV nadšenci na venkovní závodní trati.

Zobrazit více »
+ Export Events