FPV Spots

FPV Spots poslouží všem, kteří hledají místo na létání. Mapa je vytvořena od pilotů pro piloty a vychází z původního projektu FPVspots.info. Velký dík patří Lukáši Vlčkovi a všem pilotům, kteří se na tvorbě projektu podíleli.

FPV Crew Mělník

FPV Crew Mělník je skupina pilotů z okolí Mělníku, kteří mají k dispozici jedinečné FPV hřiště. Jedná se o zasíťovanou plochu 60x50metrů s pevnou závodní tratí a zázemím pro piloty i auta. Na ploše se kromě volných tréninků pořádají i organizované tréninky a závody. Cena členství je 1500Kč/rok. Přihlásit se můžete zde. Informace najdete zde.

Ikona   značí běžné místo s popisem. U míst označených ikonou  najdete v popisu místa i odkaz na video. Místa označená  jsou organizované FPV arény, na kterých se dá létat po domluvě.

 

Pokud byste chtěli přidat nové místo, budeme moc rádi, když nám napíšete na info@rotorama.cz. Stačí, když nám pošlete název místa, popis místa a GPS souřadnice. Odkaz na video je vítán. Stejně tak nás můžete kontaktovat, pokud budete chtít některé z míst doplnit nebo najdete chybu.