Liga je za námi!

Letošní závodní liga je za námi. Pojďme se ohlédnout za závody uplynulé sezóny, kterých bylo díky vládním opatřením méně než obvykle.

Nejdříve trochu čísel. V celé závodní lize se vystřídalo 43 pilotů, kteří za 5 závodů odlétali úctyhodných 4848 kol, přičemž celkově byly koptéry ve vzduchu 33 hodin a 20 minut! V závodech jsme se také podívali se krom běžných lokací na zřícenu hradu, nebo motokrosovou trať.

Nejlepším pilotem letošního roku je Lukáš Košata, když doslova vyhrál co mohl a odnesl si maximálních možných 800 bodů a tím i první pozici v celkovém hodnocení ligy. Na druhém místě se umístil Petr Horák, který se stal vítězem závodu na hradu Buben a díky velmi dobrým výsledkům v ostatních závodech si odnesl 684 bodů. Svou přípravou a tréninkem překvapil Jan Brož. Ten si díky svým stabilním výsledkům v mezi nejlepšími piloty si odnesl 607 bodu a tím i třetí místo v letošní lize.

Kompletní výsledky jsou k dispozici našem ligovém portálu zde.

Chtěli bychom poděkovat všem pilotům, kteří s námi letos závodili!  Těšíme se na vás v příští sezóně!

Video od Jakuba Steinera ze zříceniny Buben.