Rotorama Challenge

Pojďte si s námi trochu zasoutěžit. Přijměte výzvu v soutěži o nejlepší fotku/video na dané téma. Výherce získá slevu na nákup 1000Kč ve formě věrnostních bodů.

Jak na to?

  1. Udělejte fotku/video splňující danou výzvu.
  2. Přidejte do videa/fotky logo Rotoramy (zde ke stažení)
  3. Nasdílejte video na Facebook do skupiny Rotorama Live (CZ/SK) nebo Miniquad FPV CZ
  4. Označte příspěvek #RotoramaChallenge
  5. Nasbírejte více „to se mi líbí“ než ostatní (počítají se pouze „to se mi líbí“ reakce)
  6. Vyhrajte věrnostní body v hodnotě 1000Kč

Pro zapojení se do soutěže musí fotka nebo video obsahovat všechny body uvedené výše (tedy splňovat výzvu a obsahovat Rotorama logo). Příspěvek musí být označet #RotoramaChallenge. Je možné použít i starší videa/fotky z vašeho archivu. Pokud má více soutěžících stejný počet „to se mi líbí“ reakcí, výhra se mezi soutěžící dělí.

Současná challenge

 

Minulé challenge

2.10. – 16.10. Pilot challenge

Ukažte nám jak létáte. Nasdílejte svou fotku s brýlemi a vysílačkou. Challenge vyhrál Filip Raszyk. Jeho příspěvek najdete zde.

1.8. – 15.8. Build challenge

Snazší už to nebude. Přidejte fotku své závodní koptéry (nebo více koptér) s logem Rotorama. Challenge vyhrál Lukáš Vlček. Jeho příspěvek najdete zde.

1.7. – 16.7. Crash challenge

Měli jste nehodu? Podělte se s ostatními o fotku, jak vaše koptéra skončila. Challenge vyhrál Ondřej Dluhoš. Jeho příspěvek najdete zde.

1.5. – 15.5. Indoor challenge

Cílem indoor challenge bylo vytvořit nejzajímavější video z vnitřních prostor natočených koptérou. Challenge vyhrál Silvestr Orichel. Jeho příspěvek najde zde.

1.4. – 12.4. Power-loop challenge

Drone Rotorama GIF

Cílem power-loop challenge bylo vytvořit video s nejlepším nebo nejzajímavějším power-loopem. Challenge vyhrál David Špaček. Jeho příspěvek najdete zde.