Letecký Sportovec roku 2018

14. února 2019 se v Divadel Image v Praze konal slavnostní gala večer Letecký sportovec roku 2018. Na gala večeru Letecký sportovec roku 2018 proběhlo ocenění nejlepších leteckých sportovců, moderované Petrem Vichnarem (sportovní komentátor České televize) a Martinem Šonkou (Mistr světa Red Bull Air Race 2018). Oceňovali se sporty jako paragliding, ultralehké létání, závěsné létání, motorový paragliding, balonové létání, parašutismus a další.

Jedno z ocenění získal i náš Rotorama racing team – čestné uznaní za reprezentaci České republiky na soutěžích FPV dronů v roce 2018, především pak za 3. místo v seriálu Drone Champions League 2018.   Ocenění si za Rotoramu převzali naši špičkoví piloti Jan Votava a Jakub Toman.

Jednotlivá ocenění osvěžilo představení dvou mimů, vystoupení leteckých modelářů a ukázka létání s FPV koptérou (řádně oLEDkovaná 2S Beta65X). Rotorama se také účastnila vyhlášení nejlepšího sportovce, kdy koptérka přinesla na pódium obálku se jménem vítěze. Za své výjimečné výkony se nejlepším sportovcem roku 2018 stal Martin Šonka.

Sestřih gala večera o který se postarala airZone.tv můžete shlédnout níže

Podrobný článek o gala večeru Letecký sportovec 2018 si můžete přečíst v únorovém čísle časopisu Pilot.

 

 

Comments have been closed/disabled for this content.