Kapitán Demo – Forum Karlín

V sobotu 14.12.2019 se uskutečnil koncert Kapitána Demo, do kterého se zapojila i Rotorama. Létalo se několik scének před vyprodaným Fórem Karlín. Aby létání na koncertu proběhlo co nejvíce hladce, po celém Fóru byly vylepeny cedule „Zákaz používání mobilních telefonů“ a „Ve svém osobním zájmu doporučujeme vypnout vaše mobilní data“. Nikdy nevíte, jaký budete mít signál v uzavřeném prostoru, kde je přes 3500 lidí s mobilem v kapse.

Koncert ve vyprodaném Fóru Karlín začal předskokany, kterými byli výherci soutěže o nejlepší cover verzi písně Kapitána Demo. Posledním předskokanem byl zpívající dron nesoucí tablet, svítící oči a zářící megafon. Na konci jeho vystoupení spadla opona a vyšli hlavní aktéři – Kapitán Demo, Givi Kross a ProGram, na které se hned přiletěli podívat TinyWhoopové. Obraz z kamer byl pak přenášen na velkou LED obrazovku na pozadí stage.

Velkou část koncertu jsme odlítali s naším novým Cinewhoopem. Ten přinesl Kapitánu Demo ručník, Redbull nebo DJ jejich novou desku.

O pauze pak skákali na trampolínách zatímco zpívající dron vyprávěl vtipy.

Kromě scének drony létaly i během jednotlivých skladeb. Asi nejzajímavější bylo Kouzlo, kdy dva Cinewhoopé rozhazovali do davu peníze (za video děkujeme Lucyess).

 

V songu Man Power se piloti objevili i na pódiu a prali se s Tiny Whoopy.

Skvělý byl i song Instastories, kdy se na mikrofon nasadila kamera používaná na TinyWhoopech. Přes obraz se dalo pár filtrů a výsledek byl parádní.

Koptéry se objevily ještě v songách Zlatíčka, Machoparking a Mládi v trapu, kde dělaly světlušky.

Na závěr ještě všeshrnující video od Jakuba Steinera.

Koncert se za nás vydařil. Vše fungovalo a běželo podle plánu a i přes počáteční nervozitu (takové připomenutí DCL) jsme si to užili. Díky pilotům za super odvedenou práci.

 

Další reportáže a fotky z koncertu naleznete zde:

 

 

 

Comments have been closed/disabled for this content.