Rotorama Liga 2022

Rok se s rokem sešel a my jsme se opět dostali do fáze příprav na další závodní sezónu.

Letoší ročník bude oproti minulým rokům plný změn, které by měli otevřít závody co nejvíce pilotům a hlavně začátečníkům.

První velkou novinkou je velmi žádané otevření závodů pro digitální systémy DJI a HDZero (Shark Byte). Piloti své brýle připojí přes USB kabel do připravených zařízení a tím poskytnou obraz pro letové ředitele a diváky. Prozatím budou piloti s digitálními systémy létat v oddělené kategorii od pilotů s analogem, ovšem nevylučujeme, že pokud se souběžné fungování obou systému osvědčí, dojde k sloučení do jedné kategorie.

Další novinkou budou brány formátu MultiGP, které můžete znát například z mělnické FPV Arény. Tyto brány budou nově standardem na všech našich závodech. Tyto brány jsou rozměrově větší a jsou tak vhodné i pro začínající piloty. Zároveň také umožňují tvorbu zajímavějších a atraktivnějších tratí, neboť umožnují jednoduše stavět více bran nad sebou nebo vedle sebe.

A nakonec to jsou nové lokace závodů, které pro vás připravujeme. Zatím můžeme prozradit, že první letošní závod proběhne v hale plzeňského pivovaru. A to opravdu bude stát za to 🙂

Budeme rádi za veškeré vaše nápady, podněty a připomínky, které by mohly zlepšit letošní závody.

Těšíme se na vás

 

Comments have been closed/disabled for this content.