Rotorama má 6. narozeniny!

Rok se s rokem sešel a Rotorama je zase o kousek starší. Už 6 let se snažíme dělat FPV hobby větší a lepší. Za těch 6 let jsme v Česku jsme zorganizovali desítky závodů účastnili se spousty akcí, kde jsme mohli svět FPV ukázat dětem i dospělým. S naším závodním týmem jsme projezdili kus světa, létali jsme se v televizi, na koncernu ale i na stříbrném plátně.

Nic z toho by nebylo možné bez vás, našich zákazníků. Jako poděkování jsme si pro vás připravili narozeninovou akci. V týdnu od 11.6. do 17.6. získáte s  kódem „rotoramaslavi6“ slevu 6% na všechno. Doufáme, že tu společně budeme létat ještě dlouho.

Vaše Rotorama

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

After year, Rotorama is a little older again. We have been trying to make FPV hobbies bigger and better for 6 years. During those 6 years, we organized dozens of races in the Czech Republic, participated in many events, where we could show the world of FPV to children and adults. We traveled a all around the world with our racing team, we flew on TV, at the concern but also on the silver screen.

None of this would be possible without you, our customers. As a thank you, we have prepared a birthday sale for you. In the week from 11.6. to 17.6. you get a 6% discount on everything with the code „rotoramaslavi6„. We hope to fly together for a long time.

Your Rotorama

Comments have been closed/disabled for this content.